Soru Detayları

Ücretsiz web site yönetim paneli kullanırsam neolur?

21.08.2015, 05:40:59, Konu: Para ve Finans - neyupoglu
0

Ücretsiz web sitesi yönetim paneli kullanmanın dezavanjı ne olabilir? İleride başıma ne gibi sıkıntılar açabilir?


Cevap vermek için yapın veya Üye Olun

Cevaplar
21.08.2015, 12:25:20
0

Merhaba,

Şimdi sorunuza bu konuyla ilgili en başından cevap vermek istiyorum. Web sayfanızı kişisel olarak mı yoksa kurumsal olarak mı yapacaksınız. Eğer kişisel bir web sayfası ise bu işe ücretsiz olanlarla başlayarak bu işe adım atabilirsiniz.

Yönetim paneli, kullanıcı'nın web sayfasını rahatlıkla değiştirme (güncelleme) imkanı vermektedir ve avantajları çoktur. Fakat bununla beraber dezavantajıda vardır. Örneğin web sayfanızı tamam istediğiniz gibi oluşturdunuz ve içerik olarak çok içeriğiniz var diyelim. Yönetim panelinde bilmediğiniz yapıları yanlış yaparak karıştırırsanız, web sayfanızı bozabilirsiniz ve geri dönüşü zor bir duruma dönüştürürsünüz.

O yüzden kurumsal bir web sayfası yaptırıyorsanız profesyonel bir destek almak kesinlikle gerekir. Herhangi bir sorun dahilinde firma destek vererek sorunu halledebilir. Çünkü bozulmalar yaşanabiliyor. Firma web sayfanızı yaparak size yönetim paneli kullanma eğitiminide verir.

Kişilsel web sayfasında yönetim paneli varsa zaten kendi kendinize deneme yanılma yöntemiyle yönetim panelini kullanmayı öğrenerek web sayfanızı güncelleyebilirsiniz.

Bu işin az da olsa eğitimini almanızı tavsiye ederim.

 

Selamlar ve sevgiler22.08.2015, 01:52:06
0

Hazır web sitesi kullanırsanız, bu korlarda herkese açık olduğu için, sizcede güvenlik açısından büyük sıkıntılar yaşamanıza sebebp olmazmı?