Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
2K, Mafia Trilogy’i Duyurdu! İşte Yeni Oyunlar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

2K, Mafia Trilogy’i Duyurdu! İşte Yeni Oyunlar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

2K ve Hangar 13 prodüksiyon stüdyoları bugün, oyuncuların cürüm örgütlerinin hâkim olduğu Amerika’nın üç farklı devrini interaktif bir halde oynamalarını sağlayan tek oyun koleksiyonu Mafia: Trilogy‘i duyurdu.

Başarılı tenkitler alan Mafia suç ve drama serisi, yerküre çapında 18 milyon adetten ziyade satmayı başardı. Artık ise birinci kez, aksiyon ve macera dolu üç oyunun tamamını kusursuz bir üçleme ile çağdaş konsolda oynayabilirsiniz. Mafia: Trilogy şu oyunları içeriyor:

  • Mafia: Definitive Edition – Çok sevilen oyunun sıfırdan yapılan “remake” versiyonu
  • ;Mafia II: Definitive Edition – Hayranların sevdiği oyunun ultra HD ile güncellenmiş hali;
  • Mafia III: Definitive Edition – Armağanlı hikaye başyapıtının tekrar elden geçmiş hali.

Mafia: Trilogy‘i 28 Ağustos tarihine kadar dijital olarak satın alan oyuncular, Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition oyunlarını PlayStation® 4 üzerinden derhal oynamaya başlayabilirler. Mafia: Definitive Edition‘ı da hazır hale geldiğinde indirerek 28 Ağustos’taki çıkış tarihinde oynayabilirler. Mafia: Trilogy oyunu fizikî olarak 28 Ağustos tarihinde piyasaya çıkacak.

Mafia: Definitive EditionMafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition oyunları ayrıyeten satın alınabilecek. Mafia II ve Mafia III oyunlarının Definitive Edition versiyonları bugünden itibaren PlayStation® 4 üzerinden ayrıyeten satın alınabilir durumda. Her iki oyun da tüm yepyeni ekstra içerik eklentilerine sahip ve ayrıca Mafia II, 4K koordinasyonlu elden geçirilen grafiklerle birlikte geliyor.

Mafia: Definitive Edition – koleksiyonun en değerlisi – 28 Ağustos tarihinde kapsamlı ve orijinal Mafia oyununun sıfırdan, büsbütün tekrar yapılmış haliyle; güncellenen varlıklı diyaloglar, genişleyen art plan hikayesi ve ek ara sahnelerle birlikte geliyor. Tüm oynanış sahneleri ve özellikler, Mafia III‘ün başarılı sinematik ve vesair geliştirmelere sahip oyun motoruyla yapıldı.

Mafia: Definitive Edition oyununun imalatına eği bulunan Çekya’daki Brno ve Prag, İngiltere’deki Brighton ve California’daki Novato stüdyolarının başında bulunan ve prodüksiyonu yürüten Hangar 13’ün Lideri ve CCO’su Haden Blackman, “İlk Mafia oyunu, görüntü oyunlarda önemli hikayelerin nasıl kalıcı tesirler bırakabileceğini göstermişti. Tüm hayranlarının hala birinci oyuna nasıl değer duyduğunu biliyoruz. Mafia hikayesinin başlamasının üzerinden yaklaşık 20 yıl geçti. Artık ise yeni nesil oyuncuları, sevilen oyunla tanıştırmak ve en başından beri Tommy’nin hikayesini sevenleri harika yeni sunum usulü, yeni hikaye elementleri ve yeni oynanışla buluşturmak için kusursuz bir fırsatımız var. ” açıklamasını yaptı.

PlayStation® 4 için Mafia III oyununa sahip olan tüm oyuncuların oyunları, hiçbir ek fiyat ödemeden bugünden itibaren Mafia III: Definitive Edition‘a yükseltilecek.

Hangar 13 tarafından geliştirilen Mafia: Trilogy, Mafia: Definitive Edition, Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition, PEGI 18 derecelendirmesine sahiptir. Ekran manzaralar ve tüm görsel içerikler için newsroom.2k.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Mafia: Trilogy hakkında daha çokça haber için MafiaGame.com adresine göz atabilir, Twitter’dan @MafiaGame hesabını takip edebilirsiniz. Mafia: Definitive Edition ile ilgili haberler Haziran ayının başından itibaren duyurulacaktır.

Hangar 13 bir 2K stüdyosudur. 2K, Take-Two Interactive Software şirketinin dağıtım markasıdır.

Yorum Ekle