Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
2020’nin En Ucuz 5G Telefonu, TCL’den Gelebilir

2020’nin En Ucuz 5G Telefonu, TCL’den Gelebilir

Piyasadaki 5G telefon seçeneklerinin sayısı her geçen artsa da, bu modeller şimdi pek ucuzlamış değiller. 2020 itibariyle bunun değişmesi bekleniyor ve birinci adımı 500 doların altındaki birinci 5G telefonuyla TCL atacak üzere görünüyor.

CES 2020’de duyurulan Yeni TCL 10 serisinin içerisinde 500 doların altında fiyata sahip olan bir 5G telefon bulunuyor. Serinin tamamı, TCL 10L, TCL 10 Pro ve TCL 10 5G’den oluşuyor. Resmi tanıtım, şubattaki Mobil Yerküre Kongresi’nde yapılacak ve teknik özelliklerin ayrıntıları da bu aktiflikte açıklanacak.

Firma, 5G’li telefonu bu nisan ile haziran arasında ABD ve Kanada’da satışa sunmayı planladığını söylüyor. 2019’un ahir tanıtılan Qualcomm 765 5G yonga setini kullanan cihaz, muhtemelen Snapdragon 865’li telefonlar kadar güçlü değil.

TCL 10 Pro’nun “daha güçlü bir çoklu ortam deneyimi” sunan bir AMOLED ekranla geleceğini söyleyen firma, telefonlarla ilgili sair ayrıntıları pek vermedi. Ekranın neden daha kaliteli olduğunu ve boyutunu öğrenmek için şubattaki MWC’yi beklememiz gerekecek.

Yorum Ekle