Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
2020’nin En Çokça Beklenen Sineması Hangisi?

2020’nin En Çokça Beklenen Sineması Hangisi?

bir kere daha filmlere dönmek üzere ve görünene nazaran sinema severler heyecan ile o anı bekliyorlar. Sinema sitesi Fandango tarafından yapılan bir ankete nazaran Gal Gadot’un bir DC üstün kahramanı olarak geri döndüğü 1984, 2020 yılının en çokça beklenen sineması olarak öne çıkıyor. Sinemanın direktörü Patty Jenkins ve anketin tarihinde bir birinci olarak, en beklenen dört sinemasının tamamının direktörleri bayanlardan oluşuyor.

1984’ün 5 Haziran tarihinde yayımlanması bekleniyor. Star Wars: Rise of Skywalker ile yarışmaya girmemek için, sinemanın açıklanan Aralık 2019 yayım tarihinin ertelenmesine karar verilmişti.

Wonder Woman’ın gerisinden öbür iki üstün kahraman sineması geliyor. Bunların birincisi DC’nin rakibi olan Marvel evreninden Black Widow. Scarlett Johansson, Natasha Romanoff/Black Widow rolü ile sinemanın yıldız rolünde konum alırken direktör koltuğunda Cate Shortland oturuyor ve sinemanın 1 Mayıs tarihinde filmlerde tarafını alması bekleniyor.

Bir sonraki sinema ise Chloe Zhao tarafından yönetilen ve 6 Kasım yayım tarihine sahip olan Marvel’ın Eternals sineması. Listenin dördüncü sırasında ise Niki Caro’nun direktörlüğünü yaptığı 27 Mart yayım tarihine sahip olan Disney’in Mulan sineması konum alıyor.

En çok beklenenler listesindeki başka sinemaların arasında ise 25. James Bond sineması No Time to Die, A Quiet Place Part II, Birds of Prey, In Heights, Soul ve Fast & Furious 9 mahal alıyor.

Wonder Woman 1984’te rol alan Gadot ve Chris Pine ise, performanları en çok merak edilen yıldızlar olarak gözüküyorl Wonder Woman 1984’ün bed karakteri Cheetah rolündeki Kristen Wiig ise ankette en beklenen berbat karakter olarak öne çıkıyor.

Yorum Ekle