Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
2020’de WhatsApp’tan Neler Beklemeliyiz?

2020’de WhatsApp’tan Neler Beklemeliyiz?

Ağır bir seneyi arkada bırakan WhatsApp, geçtiğimiz aylarda davet bekletme, parmak iziyle kilit açma üzere yenilikler getirdi. Bu sırada öbeklerin tek iletiyle çökertilmesi, bir MP4 belgesiyle telefonun ele geçirilebilmesi üzere güvenlik dertleriyle da karşılaştı.

Dedikoduların tersine WhatsApp’ın Facebook ve Instagram ile birleşmesine şahit olmadık. 2020’de ise WhatsApp’ta büyük yenilikler bekleniyor.

Koyu mod: 2020’de niyahet koyu modu WhatsApp’a geldiğini göreceğiz. Velev bir değil, biri AMOLED ekranlara kişisel iki koyu mod işleviyle karşılaşabiliriz.

Tabiatıyla silinen bildiriler: Bir müddettir beklenen bu işlev, dilediğiniz iletilerinizin bir saat, bir gün, bir hafta, bir ay yahut bir yıl sonra sizin telefonunuzdan ve karşı taraftan otomatik olarak silinmesini sağlayacak.

Reklamlar: Hollanda’daki Facebook Marketing Summit’te yapılan sunum, WhatsApp reklamlarının nasıl çalışacağını göstermişti. Reklamların WhatsApp durum gönderilerine eklenmesi, tam ekran tanıtımların bireylerinizin güncellemeleri arasında görüntülenmesi planlanıyor.

Karşıt yanda fotoğraf arama: Uygulamayı yakından inceleyen WABetaInfo, fotoğrafların birinci olarak nereden çıktığını bulmanızı sağlayacak bir işlevin işaretlerini WhatsApp’ta keşfetti. 2020’de gelmesi beklenen olan bu işlev, geçersiz haberlerin yayılmasını yavaşlatmayı amaçlıyor olabilir.

Yorum Ekle