Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
2020’de Çıkmış En Âlâ Netflix Serileri

2020’de Çıkmış En Âlâ Netflix Serileri

Netflix her geçen gün daha da büyüyerek 7’den 70’e herkesin ilgisini çekiyor. 2020 netflix serileri izleme listenize her geçen gün büyüyerek merak konusu olmaya da devam ediyor. Birtakım netflix serileri 2020’de yeni bir seriyle geri dönerken, birçok yeni seri, yayın hayatına ‘merhaba’ demekte… Netflix serileri yerküresini çok sayıda orjinal içerik üretmeye devam ederek de  domine etmeye devam ediyor. Her geçen gün eklenen yeni serileri takip etmekte zorlanıyorsanız bu liste tam sizlik olabilir. İşte 2020’de yayına girmiş ya da girecek olan ve çok konuşulan Netflix serileri:

1.Cagaster of an Insect Cage

Netflix Çıkış Tarihi: 6 Şubat.

Yeni anime şubat ayının başında yayına girdi. Bu seri, Cagaster isimli bir marazın kişileri akılsız öldürücü böceklere dönüştürdüğü, kıyamet sonrası bir yerkürede geçiyor. Marazdan 30 yıl sonrayı anlatan bu anime uzun vadedir heyecanla bekleniyordu. 12 kısımdan oluşan ve her bir kısmı 25 dakika olan seri hem anime hem bilim kurgu sevenlerin dikkatini çekecektir.

2.Followers

Netflix Çıkış Tarihi: 27 Şubat

Bu seri, teknolojiye ve münhasıran çevre ağlara odaklandığı için Black Mirror’ın izlerini takip edecek üzere görünüyor. Netflix seriyi; şovu esprili, ilham verici ve yürekten bir seri olarak tanımlıyor. Tokyo’nun ışıltılı yerküresini gözler önüne seren seri Mika Ninagawa’nın yönettiği ve velev senaryosuna da küçük dokunuşlarda bulunduğu birinci seri olarak da dikkat çekiyor. Modayı sevenlerin ilgisini çekecek olan Followers başarılı moda fotoğrafçısı limi Nara’nın yaşadıklarını anlatıyor.

3.Queen Sono

Netflix Yayın Tarihi: 28 Şubat

Kraliçe Sono; Afrika kıtasından birinci Netflix Orjinal serisi olarak yeni bir dönüm noktası olacak. Seri kabahat yerküresi ile uğraş eden bâtın bir ajanı bahis ediyor. Kagiso Lediga tarafından yaratıldı ve Kraliçe Sono’yu Pearl Thusi canlandırıyor. Seri Güney Afrika’nın en büyük cürüm çetesini yöneten Queen Sono’nun hayatını anlatarak merak uyandırıyor.

4.The Politician

Netflix Yayın Tarihi: Haziran 2020

Birinci dönemi büyük beğeni kazanan Siyasetçi, 2. seri için hazırlanıyor. Seri, Murphy ve tertipli meslektaşları Brad Falchuk ve Ian Brennan’ın ortak çalışmasıyla yaratıldı. Burjuva bir Santa Barbara hikayesi aracılığıyla, izleyiciye biraz hicivsel muaheze ve çevre tahlil sunmaya çalışıyor. Kaliforniya’da yaşayan, Payton ismindeki karakterin değişen politik isteklerini eleştirel bir lisanla sunan seri daha şimdiden merakla bekleniyor.

5.Ratched

Netflix Yayın Tarihi: Kasım 2020

Netflix’in kanatlanmayı bekleyen bir diğer imalatı Ryan Murphy girişimi Ratched; One Flew Over The Cuckoo’nun karakteri Nest’in hikayesinin kökenine odaklanan yeni bir koşut şov olarak önümüze çıkıyor. Sarah Paulson, Ken Kesey’in 1962’de yayımlanan romanında tanıtılan, duygusal olarak donuk Salem Devlet Hastanesi hemşiresinin gençlik yıllarını canlandıracak.

6.George Clooney’s Watergate

Netflix Yayın Tarihi: 2020

Bir nesil genç Netflix izleyicisi, skandalların sonuna neden ‘gate’ eklediğimizi öğrenmek üzere… Netflix, Watergate skandalı hakkında; Lider Richard Nixon’un itirafına ve istifasına yol açan bir seri hadisesi husus alıyor. George Clooney’nin hala isimsiz olan ve yayın tarihi görünür olmayan bu sekiz kısımlık serinin yapımcılığını ve direktörlüğünü üstlendiği de savlar arasında… Skandalın kilit isimlerinin hikayesini anlatacak olan serinin öbür yapımcıları arasında ise Matt Charman ve Grant Heslov bulunuyor.

7.Messiah

Netflix Yayın Tarihi: 1 Ocak 2020

True Detective, Source Code ve The Path’ın yıldızı Michelle Monaghan, Suriye’de gizemli bir geçmişe sahip, Mesih olduğunu sav eden Al Masih’i canlandırıyor. Başkaları onun yerkürenin jeopolitik sistemini kesimlere ayırmak isteyen politik bir üç kağıtçı olduğuna inanıyor. Hadiselerin gizemi, Mesih, hiçbir açıklama yapılmadan İsrail sorgulama hücresinde kaybolduğunda düzgünce büyüyecektir.

Yorum Ekle