Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
2020 Yılında Fırtına Üzere Esecek Filmler!

2020 Yılında Fırtına Üzere Esecek Filmler!

yılında, film yerküresinde pek çok sansasyonel sinema gösterime girecek. Ama şunu belirtelim; bu prodüksiyonlar Avengers, Star Wars yahut Avatar üzere harika yüksek bütçeli ve garanti gişe hasılatı elde edecek filmler değil. Başarılı olup olmayacaklarını kestirmek güç.

Marvel uyarlamaları olan ve yeni nesil Avengers sinemalarına önemli manada içerik sağlayacak The Eternals ve Morbius bile, yukarıda bahsettiğimiz üçlüye nazaran bütçe ve gişe hasılatı açısından düşük imalatlar olacak. Fast and Furious 9 ise, nispeten Avengers ve Star Wars imalatlarına yakın bir gelir elde edebilir.

Evet yılında gösterime girecek ve münhasıran fantastik-bilim kurgu tutkunlarının salonları doldurmasını sağlayacak en kıymetli prodüksiyonlar hangileri? The Eternals ve Spider-Man’in ezeli düşmanı Yaşayan Vampir Morbius çabucak göze çarpıyor.  A Quiet Place 2, Ghostbusters: Afterlife, Fast and Furious 9 öteki ilgi alımlı eserler arasında.

17 yıllık aranın akabinde; Legally Blonde’in devam sineması Legally Blonde 3 ve Bad Boys for Life da izleyicilerin beğenisine sunulacak. Kült Bill ve Ted serisinin devamı Bill and Ted Face The Music de listede.

Efsanevi Top Gun’ın devamı, 34 yıl sonra Top Gun: Maverick ismiyle hayat bulacak. Bu sinemaların ortak özelliği ise; Keanu Reeves, Tom Cruise üzere oyuncuların hala son kademe görünmeleri. İkilinin “Sonsuz Hayat Pınarını” keşfetmiş olduklarından şüpheleniyoruz…

Wonder Woman 1984 ve Black Widow üzere imalatlar ise, hatun baş rol oyuncuları öne çıkaracak. Margot Robbie’nin canlandırdığı Harley Quinn’in baş kahramanı olacak olan Birds of Prey ve Oscar adayı Mulan’in animasyon olmayan yeni (reboot) versiyonu da dikkat cazibeli.

Sürprizler bu kadarla da sonlu değil: Uncharted ve Sonic üzere oyunlardan beyaz perdeye uyarlanan sinemalar kapıda. Sherlock serisinin dahi direktörü Guy Ritchie, yerkürenin en yeterli yapımcı ve direktörlerinden biri olarak kabul Christopher Nolan ile işbirliği yaparak, The Gentlemen sinemasını gösterime sunacak.

Elhasıl yılı, çok ziyade potansiyel vadediyor…

Yorum Ekle