Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
2019’un En Uygun Netflix Filmleri!

2019’un En Uygun Netflix Filmleri!

2019 yılına birkaç gün evvel veda ettik. Kelam konusu yıl içerisinde, Netflix’te yayınlanan pek çok sıradan sinema olduğu üzere, olağan dışı içeriklerle de tanıştığımız bir gerçek. Pekala bu sinemalar hangileri? İşte bizim seçtiğimiz, 2019 yılında yayınlanan en güzel 6 Netflix sineması…

Fractured

Ray Monroe (Worthington), sakat kızı Peri’yi (Lucy Capri) ve korkmuş karısı Joann’ı (Lily Rabe) hastaneye getirince; sırf hastane temelinde değil; üçlü arasındaki alakalar arasında “muazzam” bir korku-gerilim hikayesi başlıyor. Sinema, IDMB’den görece düşük bir puan olan 6,3-10 puanını alsa da, izleyicilerden olumlu yansılar aldı.

Always Be My Maybe

Ali Wong, Randall Park ve Marcus Kim üzere oyuncuların bölge aldığı sinema, son kademe keyifli bir romantik-komedi.

Soni

Hindistan’da çekilen prodüksiyonda, eski Hindistan polis güçlerinden Soni’nin kendisine karşı yapılan haksızlıklara karşı duramaması ve ahir bir deniz güçleri kumandanına “hak ettiği” aksiyonda bulunması mevzu alınıyor. Elbette bu hareket, kendisi için pek de beğenilen sonuçlara neden olmuyor; Soni kendini korumak için her şeyi feda ediyor.

The Forest of Love

Prodüksiyon katiyen 18 yaşından küçük abonelere önerilmiyor. 151 dakikalık prodüksiyon ünlü Uzak Doğulu yönetmen  Sion Sono tarafından filme uyarlanmış. Imalatta bolca şiddet ve her açıdan birbirinden karanlık tansiyon sahneleri  bulunuyor.

Marriage Story

Star Wars serisinde üstün performansı ile tanıdığımız Adam Driver ve Marvel sinemalarının vazgeçilmezi Scarlett Johansson, kalpleri ısıtacak bir romantik-komedi sinemasında birbirlerini buluyor. 

The Irishman

The Irishman, Netflix’in uzun devrandır “en çok beklenen” sineması konumunda. Sinemanın baş rol oyuncularının Robert De Niro (Sheeran), Al Pacino (Jimmy Hoffa) ve Joe Pesci (Russell Bufalino) olması, bu beklentiyi olarak tepeye taşıyor. Ne de olsa, her üç oyuncu da münferit başka, başta Oscar olmak üzere sayısız mükafata layık görülmeyi başardı. Direktörlük koltuğunda ise  Martin Scorsese  üzere bir dev oturuyor.

Yorum Ekle