Soru Detayları

Kendi web sayfamı yapmak ve yönetmek istiyorum, almam gereken eğitimler nelerdir?

06.10.2015, 15:46:50, Konu: Eğitim - Ayhantarlaci
0

Benim merterde cok ufak bir kot mağazam var ve kendi ürünlerimi kendi markamla kendi sitemde satışa sunmak istiyorum, bunu yaparken kendi sayfamı kendim tasarlamak ve kendim yönetmek istiyorum. Başlıca bilgisayar kullanım bilgilerine sahip olmak yeterlimi? Nasıl bir eğitimden gecmeliyim, izlemem gereken skala nedir?


Cevap vermek için yapın veya Üye Olun

Cevaplar
07.10.2015, 13:22:59
0

Yerinizde olsam biraz web tasarımı temel bilgilerini öğrenerek ondan sonra Wordpress eğitimi almanızı almanızı tavsiye ederim. Wordpress ile rahaklıkla web sayfanızı yaparak yönetebilirsiniz.07.10.2015, 13:36:38
0

Web Tasarımı Eğitmeni olarak sizlere şu şekilde yönlendirebilirim.

Aslında e-ticaret kavramı ileri seviye yazılım bilgisini gerektirir. O yüzden web yazılımı öğrenmek gerekir, fakat bilgi açısından sizin seviyenizdeki arkadaşlar öncelikle web tasarımı eğitimi alarak işin özetini öğrenebilir. Aslında sonradan da yazılım eğitimi almanızı tavsiye ederim fakat bu eğitimi aldıktan sonra da e-ticaret sitesi yapamazsınız yani kendinizi geliştirmiş olmanız gerekir. Bu yüzden hazı E-ticaret sistemleri bulunmakta ve bunları kullanabiliriniz. Örenk olarak : OpenCART, Magento vb. sistemler vardır. Bunlar üzerine yoğunlaşarak kendi e-ticaret sisteminizi kurabilirsiniz. Başlangıç olarak bu şekilde başlayıp işlerinizin iyi gittiğinide varsayarak kesinlikle bir profesyonel kurumdan destek almanızı tavsiye ederim.