Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
1 Kilogramdan Hafif HP Elite Dragonfly Türkiye’de

1 Kilogramdan Hafif HP Elite Dragonfly Türkiye’de

HP Inc., 17 Aralık tarihinde İstanbul Swiss Otel’de düzenlenen basın içtimasında mobil çalışan profesyoneller için iş ve günlük tasarrufun hudutlarını zorlayan bir kilogramdan hafif premium PC’sini tanıttı. Göz alıcı dizayna ve güce sahip HP Elite Dragonfly, güvenlik özellikleriyle mobilite arayan kullanıcıların tercihi oluyor. HP Elite Dragonfly, dayanıklı ve bir kilogramdan hafif dizaynına ek olarak 24,5 saat batarya ömrüyle kullanıcılarının performanstan ödün vermeden çalışmasını sağlıyor.   HP Türkiye Umumi Yöneticisi Emre Alaman, yeni eserleriyle ilgili şunları söyledi: “Günümüzde bir bilgisayarın kullanıcılarına özgürlük sunması, ona entegrasyon sağlaması ve kurumsal profesyonellerin çalışma biçimini dönüştürmesi gerekiyor. HP’nin gerçekleştirdiği inovasyonlar, son nokta hafif, güçlü ve inançlı bilgisayar dizaynları ve yeni nesil çalışma ortamları için ilişkili bir ekosistem ile alışılmışın dışına çıkıyor. HP, en hafif kompakt dönüştürülebilir kurumsal bilgisayarını sunarak teknolojinin günümüzün iş gücüne sağlayabileceği eklere yenilerini ekliyor” dedi.

HP’nin En Hafif Kompakt Kurumsal Dönüştürülebilir PC’leri

Günümüzün mobil ve kurumsal profesyonellerinin konferans odaları, kampüsler, havaalanları ve toplu taşıma araçları üzere işle her an ilgilenilmesi gereken meydanlarda daha özgür olmaları gerekiyor. Bu sahada öne çıkacak biçimde tasarlanan HP Elite Dragonfly, hafif lakin güçlü yapısı ve 24,5 saatlik batarya ömrüyle 13 inçlik bir kurumsal dönüştürülebilir bilgisayar içinde en uzun batarya ömrü ve en yeni Wi-Fi 6 ilişki imkanı sunuyor. Opsiyonel gigabit sınıfındaki 4G LTE ise, çalışanların yerkürede 4×4 LTE antenlerine sahip birinci kurumsal dönüştürülebilir PC’leriyle her an temasta olmalarını ve birlikte çalışabilmelerini sağlıyor. HP Elite Dragonfly tıpkı hengamda şahsî sıhhat pratiği HP WorkWell’in yüklü olduğu tek kurumsal dönüştürülebilir PC olarak öne çıkıyor.

HP Türkiye Umumî Yöneticisi Emre Alaman “Magnezyum kasa kullanılarak üretilen HP Elite Dragonfly’ın kimi modüllerinde, geri dönüşüme kazandırılan plastikler kullanıldı. Bu yanıyla okyanuslarda plastik kirliliği oluşmasını engellemeye ekte bulunan birinci ekran HP Elite Display ve Haiti’de toplanan 35 milyon plastik şişelerden üretilen yepyeni HP mürekkep kartuşları da vesair iki eser olarak sıralanıyor. HP, bu ortamdaki faaliyetlerini artırarak 2020’de piyasaya süreceği tüm yeni HP Elite ve HP Pro masaüstü bilgisayarlarında ve notebooklarında geri dönüşüme kazandırılan plastikleri kullanacak.” dedi.

Hafif ve dayanıklı:

  • CNC ile işlenmiş magnezyumdan incelikle oluşturulan ve bir kilogramdan hafif HP’nin en ince kompakt kurumsal dönüştürülebilir PC’si HP Elite Dragonfly, Dragonfly Mavisi’yle göz dolduruyor.
  • 13 inçlik kurumsal dönüştürülebilir bilgisayarlar arasında yaklaşık yüzde 86 ile  HP’nin en yüksek ekran-gövde orantısına sahip HP Dragonfly Elite, anında tabletten PC’ye dönüşebiliyor.

Akıllı ve şahsileştirilmiş deneyim:

  • HP Elite Dragonfly’da yüklü olan şahsî sıhhat yazılımı HP WorkWell ile iş sırasında sıhhat ölçülebilir ve aksiyon alınabilir hale geliyor.
  • Yazılım, kullanıcılarına ara vermelerini tavsiye ediyor ve ferdî verimliliği artıracak ipuçları paylaşıyor.
  • Şahsileştirilmiş sıhhat tavsiyeleriyle HP kullanıcılarının iş ve hayat istikrarını sağlıklı bir formda kurmalarına yardımcı oluyor.
  • Yeni HP Elite 13.3 Deri Kılıf ve HP Bluetooth Travel Fare’yle büyüyen HP Elite Dragonfly ve premium aksesuarlar ekosistemi, hareket halinde çalışan yeni nesil çalışanları destekliyor.

Güçlü ve inançlı:

  • Intel’in “Project Athena” inovasyon programının maksat özelliklerine ve ana deneyimlerine makul.
  • 8. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemciyle kurumsal performans için en düzgün deneyimi sunuyor. Wi-Fi 6, Wi-Fi 5’e kıyasla üç kata kadar daha ziyade indirme suratı sunarak kalabalık ortamlarda bile daha yüksek performans sunuyor.
  • HP Vade Sense, yapay zekanın gücünü kullanarak mobil çalışanları istenilmeyen hedefli yazılımlara karşı koruyor.
  • HP Müddet Recover ve üzerinde gelen bütünleşik yine imajlama özelliği ile kullanıcıların her devir ve her tarafta datalarını süratlice yedeklemelerini ve pratiklerini çalıştırmalarını sağlıyor.

Fiyatlandırma ve Erişilebilirlik

HP Elite Dragonfly pazarda 1299 USD + KDV‘den başlayan fiyatlarla satışa çıkacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle